طرح توجیهی و کارآفرینی تاسیس و راه اندازی مدرسه غیر انتفاعی

فایل مورد نظر در مورد طرح توجیهی و کارآفرینی تاسیس و راه اندازی مدرسه غیر انتفاعی می باشد که پس از مطالعه آن در صورت تمایل می توانید نسبت به دریافت آن اقدام نمایید.
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل
طرح توجیهی و کارآفرینی تاسیس و راه اندازی مدرسه غیر انتفاعی

طرح-توجیهی-و-کارآفرینی-تاسیس-و-راه-اندازی-مدرسه-غیر-انتفاعیدانلود طرح توجیهی و کارآفرینی تاسیس و راه اندازی مدرسه غیر انتفاعی در 38 صفحه قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

خلاصه ای از متن:

مدرسه غیرانتفاعی

خلاصه طرح
در این طرح به بررسی
تاسیس و راه اندازی مدرسه غیر انتفاعی پرداخته شده است ، برای بررسی طرح از روش های آماری و اقتصادی و برآورد های مالی استفاده شده است ، این طرح شامل چهار فصل میباشد ، فصل اول به بیان کلیاتی از قبیل مقدمه ، تاریخچه ، مجوز های قانونی مورد نیاز ، وضعیت بازار ، میزان واردات و صادرات و ... پرداخته است ، فصل دوم به بیان روش انجام کار پرداخته است ، بازدید از واحد کاری مشابه ، نیروی انسانی ، نحوه تامین سرمایه و ... از جمله عناوین موجود در این فصل میباشد ، فصل سوم به بررسی طرح از دیدگاه اقتصادی پرداخته است ( طرح توجیهی یا BP ) ، عناوینی از قبیل نیروی انسانی مورد نیاز ، میزان سرمایه گذاری ، مواد اولیه مورد نیاز ، ماشین آلات مورد نیاز و ... از جمله عناوین موجود در این فصل میباشد ، در نهایت فصل چهارم به بیان نتیجه اجرای طرح می پردازد .

مقدمه :
کودک در انتهای این دوره نیز به تدریج با تغییرات جسمانی و روانی مهمی روبه رو می شود. این تغییرات نگرش ها، ارزش ها و رفتار کودک را به نحوی تغییر می دهد که برای او نوعی عدم تعادل و ناسازگاری را به همراه می آورد، البته این تغییرات برای همه کودکان در یک سن واحد اتفاق نمی افتد و ممکن است کودکان از این جهت تفاوت های زیادی با یکدیگر داشته باشند.       
دوره دوم کودکی از شش، هفت سالگی شروع می شود و تا قبل از مرحله بلوغ جسمی فرد (۱۲-۱۱ سالگی) ادامه دارد. ابتدا و انتهای این دوره با تحولا ت و شرایط جدیدی همراه است که تا اندازه زیادی بر شخصیت کودک و سازگاری های اجتماعی او اثر می گذارد. ابتدای این دوره برای بیشتر کودکان با ورود به مدرسه آغاز می شود. معمولا این تغییر در ابتدا، اکثر کودکان را دچار نوعی عدم تعادل می کند و سازگاری آنها را با نیازها و انتظارات جدید با دشواری همراه می سازد و آنها را از لحاظ عاطفی با آشفتگی روبه رو می کند. ورود به مدرسه وکلا س، کودک را آماده می سازد تا به سرعت تغییراتی در نگرش ها، ارزش ها و رفتار خود ایجاد کند.

دلایل انتخاب طرح :
علافه به کودکان و نگهداری و آموزش آنها یکی از عوامل موثر در انتخاب این طرح بوده است ، در وحله دوم بررسی های مالی و اقتصادی و سود آور بودن این طرح و اینکه این طرح یکی از طرح هایی است که به سلامت روحی و روانی بالایی نیاز دارد و همچنین می تواند باعث پیشرفت وضعیت روحی افراد گردد از دیگر عوامل گرایش به این طرح بوده است

میزان مفید بودن طرح برای جامعه :
این طرح یک طرح آموزشی است و آموزش و پرورش همیشه از مشاغل بسیار مفید در کشور بوده است و گرایش به آن علاوه بر سودآوری از وجهه اجتماعی بالایی برخوردار است

تاریخچه و سابقه مختصر طرح :
به كودكان اجازه دهید كه هر قدر زمان برای یادگیری و تمرین مطلبی نیاز دارند صرف كنند؛ چرا كه این زمان رابطه مستقیم با میزان یادگیری آن مطلب خواهد داشت.       
همواره این سوال مطرح است كه برای آموزش كامپیوتر به كودكان چه شخصی مناسب‌تر است؟ آیا خود ما می‌توانیم این كار را انجام دهیم یا می‌بایست فردی متخصص آموزش وی را بر عهده گیرد؟
این نـوع آموزش از جـمله مـواردی اسـت كـه به تـجربه كافی و صبر و حوصله زیاد نیازمند است. بسیاری از سوء تفاهم‌ها و برخوردها زمانی بروز می‌كنند كه والدین توقعی بیش از توانایی فرزندشان دارند و مطالب آموزشی را با دیدگاه خود بـه آنها می‌آموزند، در حالی كه لـحن و حـالت انـتقال مطالب به كودكان نیازمند روندی خاص است.
در این مـقاله انتظاراتی را كه می‌توانیم از كودكان چهار، پنج و شش ساله داشـته باشیم مـطرح كرده و بیان می‌شـود كه نـیاز آموزشی در این گروه سنی از چه طریق برآورده خواهد شد.

نتایج حاصله از اجرای طرح :
با ترجه به بر آورد های مالی صورت گرفته و با در نظر گرفتن جدول بازپرداخت بدهی ها و همچنین اطلاعات کسب شده از این طرح می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که این طرح به عواملی مانند بهره مندی از نیروی انسانی مجرب و بهره مندی از یک مدیر لایق و کاردان ، بهره مندی از فضا و امکانات مناسب در منطقه مناسب و بسیاری عوامل دیگر مانند عوامل تبلیغاتی و فضا سازی و غیره بستگی دارد .

فهرست مطالب پروژه کارآفرینی احداث دبستان غیر انتفاعی به صورت زیر می باشد :
   فصل اول : کلیات طرح راه اندازی دبستان غیر انتفاعی
    مقدمه
    دلایل انتخاب طرح احداث دبستان غیر انتفاعی
    میزان مفید بودن دبستان غیر انتفاعی برای جامعه
    وضعیت و میزان استغالزایی تاسیس دبستان غیر انتفاعی
    تاریخچه و سابقه مختصری از طرح
    فصل دوم : روش انجام کار
    گزارش مختصر بازدید از دبستان غیر انتفاعی
    جنبه های ابتکاری بودن و خلاقیت به کار رفته در احداث دبستان غیر انتفاعی
    نیروی انسانی مورد نیاز از لحاظ مفید بودن برای کار کردن در دبستان غیر انتفاعی
    روش های بازاریابی و تبلیغاتی برای دبستان غیر انتفاعی
    فصل سوم : امور مالی طرح تاسیس دبستان غیر انتفاعی
    میزان سرمایه گذاری
    محاسبه هزینه ها
    هزینه های جاری طرح
    هزینه های ثابت و متغییر طرح
    محاسبه سود و زیان
    تاسیسات مورد نیاز
    هزینه های قبل از بهره برداری
    هزینه های ثابت طرح
    سرمایه در گردش
    حقوق و دستمزد پرسنل
    هزینه سوخت و انرژی
    فصل چهارم : جمع بندی ، نتیجه گیری و پیشنهادات
    نتایج حاصله از اجرای طرح
    منابع و ماخذ

مناسب برای :
- اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری
- گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی از صندوق مهر امام رضا
- ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاه های زود بازده
- گرفتن مجوز های لازم از سازمان های دولتی و وزارت تعاون
- ایجاد کسب و کار مناسب با درآمد بالا و کارآفرینی
- مناسب جهت اجرای طرح کارآفرینی و ارائه دانشجویی


چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و آماده پرينت بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.
جهت دریافت طرح توجیهی و کارآفرینی تاسیس و راه اندازی مدرسه غیر انتفاعی  لطفا ابتدا آن را خریداری نمایید

دانلود فایل

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل


کلمات کلیدی: طرح کارآفرینی احداث مدرسه پروژه کارآفرینی راه اندازی مدرسه غیر انتفاعی تاسیس دبستان غیر انتفاعی دانلود پروژه کارآفرینی احداث مدرسه دانلود پروژه کارآفرینی دبستان غیر انتفاعی دانلود طرح توجیهی احداث مدرسه راه اندازی دبستان غیر انتفاعی تاسیس مدرس

مطالب مرتبط

طرح توجیهی و کارآفرینی تاسیس و راه اندازی مدرسه غیر انتفاعی


مبانی نظری و پیشینه پژوهش ساختار شخصیت و مکانیزم های دفاعی-روانی (فصل دوم)

تحقیق بررسی تخمین تابع تقاضای بیمه درمان مکمل در استان های منتخب

تاثير روانشناسي تشويق و تنبيه را بر تعليم و تربيت

مبانی نظری و پیشینه تحقیق مفاهیم مدیریت بازاریابی(بازاریابی رابطه مند)

ادبیات نظری و پیشینه تحقیق مفاهیم و ابعاد مدیریت دانش و خلاقیت (فصل دوم)

فیلم آموزش کامل درس ششم زبان انگلیسی هشتم (My village: روستای من)

بررسی رابطه خبرگی کارشناسان با عملکرد صندوق های سرمایه گذاری مشترک

تحقیق بررسی نقش بازاريابي در ايجاد تقاضاي بهينه براي خدمات بانكي و روشهاي كاربردي آن

ادبیات نظری الگوهای ارتباطی وسازگاری اجتماعی زوجین (فصل 2 )

نظرية سيستمها در مديريت