طرح توجیهی و کارافرینی توليد صنعتي موزاييک کف

فایل مورد نظر در مورد طرح توجیهی و کارافرینی توليد صنعتي موزاييک کف می باشد که پس از مطالعه آن در صورت تمایل می توانید نسبت به دریافت آن اقدام نمایید.
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل
طرح توجیهی و کارافرینی توليد صنعتي موزاييک کف

طرح-توجیهی-و-کارافرینی-توليد-صنعتي-موزاييک-کفدانلود طرح توجیهی و کارافرینی توليد صنعتي موزاييک کف در 25 صفحه قابل ویرایش آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

خلاصه ای از متن:

مقدمه :
در جامعه امروزي با توجه بر فرهنگ جديد و توجه ويژه به نظافت و پاکيزگي و توجه يکسان به شهر و خانه و شعار شهري خانه را بوجود آمدن بيماري هاي فراگير و واگيردار که از سمت مناطق آلوده و غير بهداشتي به انسان سرايت مي کند بايد توجه داشته باشيم محل زندگي مان به بهترين نحوه تميز و از هرگونه آلودگي نگه داريم .
با توجه به گفته انبيا و پيامبر اکرم کافي است که ميفرمايد پاکيزگي نيمي از ايمان است ما بايد به اين امر پايبند باشيم براي اين منظور ابتدا در پياده روها از سنگ فرش ها استفاده استفاده مي کنيم که واقعا در تميز نگه داشتن محيط پياده روها بسيار موثر است . و براحتي قابل شست شو و داراي عمر طولاني باشد .
همچنين در صورت استفاده از تخصـــص خــــوب و محصول مناسب مي تواند زيبايي خاصي به شهر و خيابان ها داده شد بعد از آن استفاده اين محصول درکف خانه و حياط کاربرد بسياري دارد و نيز استفاده از اين محصول علاوه بر حفظ پاکيزگي در تزيين حياط و ايجاد يک طرح مناسب که موجب شاد شدن روحيه انسان مي گيرد .
 اگر در قانون جمهوري اسلامي ماده اي وجود داشته باشد که به نگهداري و استفاده مناسب از عبورگاه هاي سنگ فرش شده باشد مي توان شهري را از هجوم انواع حشرات و جانوران جلوگيري به عمل آورد.
البته به گوش متخصصين داخلي توليد اين محصول به صورت کاملا اتوماتيک در نقاط محدوده از کشورمان به عرصه توليد رسيده است اما هنوز راه زيادي براي ارتقا بخشيدن به کيـــفيت محصول در پيش رو است .
اگرچه که توليد آن به صورت اتوماتيک کامل درآمده است اولا بايد توليد در مناطق مختلف کشور به اجرا گذاريم و ثانيا در صادرات اين محصول به کشورهاي مختلف موقعيت بيش تري کسب کنيم .
با توجه به اين که مواد اوليه محصول در کشورمان به طور فراوان و ارزان در دسترس مي باشد مي توانيم اين طرح هاي پيشنهادي را به ياد خدا و همت متخصصين و دست اندرکاران اين صنعت عملي کنيم همچنين نيز تکنولوژي ساخت دستگاههاي توليد موزاييک به صورت اتوماتيک کامل در کشورمان طراحي و توليد مي شود      

1-1 عنوان وتعريف محصول :
اين محصول عبارت است از توليد صنعتي موزاييک که به ميزان ماکزيمم 120000  متر در روز مي باشد. ظرفيت سالانه 15000متر
2-1 تعداد روز کاري و ساعت کاري :
از 8 صبح فعاليت آغاز شده تا 1 بعد از ظهريک ساعت استراحت و سپس از ساعت 3 بعد از ظهر 6 و نيز تا ساعت 8 به صورت آزاد و اضافه کاري محسوب مي شود از شنبه تا پنج شنبه اين روال ادامه دارد و روز جمعه اضافه کاري محسوب مي شود.

چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است آماده پرينت بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.
جهت دریافت طرح توجیهی و کارافرینی توليد صنعتي موزاييک کف لطفا ابتدا آن را خریداری نمایید


دانلود فایل

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل


کلمات کلیدی: طرح توجیهی و کارافرینی توليد صنعتي موزاييک کف پروژه کارافريني طرح توجيهي توليد کاشي کف کارافرینی خط تولید موزائیک پروژه کارآفريني توليد موزاييك دانلود پروژه کارآفرینی کاشی طرح كارآفريني کار گاه موزائيک سازي تولید موزاييک طرح های توجیهی رایگان

مطالب مرتبط

طرح توجیهی و کارافرینی توليد صنعتي موزاييک کف


تحقیق بررسی مقایسه میزان افسردگی در زنان شاغل و غیر شاغل

مبانی نظری تحقیق یادگیری و ارزشیابی (فصل 2)

مبانی نظری و پیشینه تحقیق بیماری قلبی عروق کرونر(فصل دوم پایان نامه)

بررسی ارزشیابی سهام و محاسبه بازده شرکت مپنا

جنبش دانشجويي و نيروهاي سياسي خارج از دانشگاه (سالهاي 76-1357)

طرح توجيهي توليد رنگهاي صنعتي و ساختماني

مبانی نظری و پیشینه تحقیق بررسی مفاهیم سلامت روانی و شناختی (فصل2)

پروژه روانشناسی زیبایی

ادبیات نظری و سوابق تحقیق ارزش ویژه برند داخلی سازمان (فصل دوم)

بررسی مولفه های تاثیرگذار بر تولید نانوذرات فلزی به روش کندوسوز لیزری